winbank Mobile Albania for Spice Stellar Mi-508

winbank Mobile Albania

V1.0.1 Stable Version

4.0 5.18MB 1,000+
DOWNLOAD
Virus free No ads
 • C Launcher
 • winbank Mobile Albania for Spice Stellar Mi-508
 • winbank Mobile Albania for Spice Stellar Mi-508

Description

Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile”, në mënyrë që ju mund të kryeni transaksionet tuaja bankare të qetë dhe të sigurtë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Spice Stellar Mi-508 smartphone was launched in August 2014. The phone comes with a 5.00-inch touchscreen display with a resolution of 480 pixels by 854 pixels.

The Spice Stellar Mi-508 is powered by 1.3GHz dual-core it comes with 512MB of RAM. The phone packs 4GB of internal storage that can be expanded up to 32GB via a microSD card. As far as the cameras are concerned, the Spice Stellar Mi-508 packs a 8-megapixel primary camera on the rear and a 2-megapixel front shooter for selfies.

The Spice Stellar Mi-508 runs Android 4.4 and is powered by a 2000mAh removable battery.

The Spice Stellar Mi-508 is a dual SIM (GSM and GSM) smartphone that accepts Regular and Regular. Connectivity options include Wi-Fi, GPS, Bluetooth and FM. Sensors on the phone include Proximity sensor and Accelerometer.

MORE

How to download winbank Mobile Albania form Spice Stellar Mi-508?

 1. Check the Android version to verify compatibility of winbank Mobile Albania with Spice Stellar Mi-508.
  Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure winbank Mobile Albania is compatible with Spice Stellar Mi-508.
 2. Click the download button to download winbank Mobile Albania in Spice Stellar Mi-508.
 3. Once the download and installation are complete, find winbank Mobile Albania in your home screen and tap the icon to open it.

App Reviews for Spice Stellar Mi-508

 • Anonymous
  Great app.
 • A Google User
  Excellent
 • Renaldo Petriti
  Great
  Per te dal nga app ne krah te djathte te logos siper ke nje rreth me nje shigjet te drejtuar majtas. Klikoje qe te logout
 • Julian Muslia
  Shume e thjeshte ne perdorim. Banka me e mire 😀
 • Orgen Bakalli
  Problem ne android 4.4.2
 • Everest Kallaku
  So useful
 • A Google User
  Aplikim interesant
  Shume i arritur si aplikim. Bravo Tirana Bank :)
 • Elton Selimi
  Perfekt
  Shume praktik
 • Bledi Alla
  Jo keq.
  Aplikacioni është shumë i dobishëm. Po i jap 4 yje sepse: Nuk ka buton "Dil" dhe më duhet ta mbyll duke përdorur "task manager". Do duhej një opsion tjetër që është normal në çdo hartë, është "navigimi", psh: ndonjë buton që të jep drejtimet (directions) për në ATM-në apo degën më të afërt.
 • Ervin Brahimi
  Funksionon si duhet.
 • Artur Tanushi
  Funksion sh mire ...edhe me lollipop 5.1 .CDO gje ne rregull.
 • Cesk Daku
  I thjeshte dhe i dobishem
 • Krenar Lalaj
  Koment
  Shume mire. ESHTE Lehtesuese
 • Santuco Salieri
  App shume i nevojshem
  Nje nga app e pakte per Android ne tregun shqiptar. I thjeshte dhe i pasur ne nderfaqje. Shume i nevojshem.
MORE
winbank Mobile Albania

winbank Mobile Albania

5.18MB

DOWNLOAD

DOWNLOAD