winbank Mobile Albania for Samsung Galaxy Mega 5.8

winbank Mobile Albania

V1.0.1 Stable Version

4.0 5.18MB 1,000+
DOWNLOAD
Virus free No ads
 • C Launcher
 • winbank Mobile Albania for Samsung Galaxy Mega 5.8
 • winbank Mobile Albania for Samsung Galaxy Mega 5.8

Description

Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile”, në mënyrë që ju mund të kryeni transaksionet tuaja bankare të qetë dhe të sigurtë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Samsung Galaxy Mega 5.8 smartphone was launched in June 2013. The phone comes with a 5.80-inch touchscreen display with a resolution of 540 pixels by 960 pixels. Samsung Galaxy Mega 5.8 price in India starts from Rs. 19,000.

The Samsung Galaxy Mega 5.8 is powered by 1.4GHz dual-core it comes with 1.5GB of RAM. The phone packs 8GB of internal storage that can be expanded up to 64GB via a microSD card. As far as the cameras are concerned, the Samsung Galaxy Mega 5.8 packs a 8-megapixel primary camera on the rear and a 1.9-megapixel front shooter for selfies.

The Samsung Galaxy Mega 5.8 runs Android 4.2 and is powered by a 2600mAh removable battery. It measures 162.60 x 82.40 x 9.00 (height x width x thickness) and weigh 182.00 grams.

The Samsung Galaxy Mega 5.8 is a dual SIM (GSM and GSM) smartphone that accepts Micro-SIM and Micro-SIM. Connectivity options include Wi-Fi, GPS, Bluetooth and 3G. Sensors on the phone include Compass Magnetometer, Proximity sensor, Accelerometer, Ambient light sensor and Gyroscope.

MORE

How to download winbank Mobile Albania form Samsung Galaxy Mega 5.8?

 1. Check the Android version to verify compatibility of winbank Mobile Albania with Samsung Galaxy Mega 5.8.
  Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure winbank Mobile Albania is compatible with Samsung Galaxy Mega 5.8.
 2. Click the download button to download winbank Mobile Albania in Samsung Galaxy Mega 5.8.
 3. Once the download and installation are complete, find winbank Mobile Albania in your home screen and tap the icon to open it.

App Reviews for Samsung Galaxy Mega 5.8

 • A Google User
  Aplikim interesant
  Shume i arritur si aplikim. Bravo Tirana Bank :)
 • Orgen Bakalli
  Problem ne android 4.4.2
 • Julian Muslia
  Shume e thjeshte ne perdorim. Banka me e mire 😀
 • Cesk Daku
  I thjeshte dhe i dobishem
 • Ervin Brahimi
  Funksionon si duhet.
 • A Google User
  Excellent
 • Bledi Alla
  Jo keq.
  Aplikacioni është shumë i dobishëm. Po i jap 4 yje sepse: Nuk ka buton "Dil" dhe më duhet ta mbyll duke përdorur "task manager". Do duhej një opsion tjetër që është normal në çdo hartë, është "navigimi", psh: ndonjë buton që të jep drejtimet (directions) për në ATM-në apo degën më të afërt.
 • Anonymous
  Great app.
 • Krenar Lalaj
  Koment
  Shume mire. ESHTE Lehtesuese
 • Artur Tanushi
  Funksion sh mire ...edhe me lollipop 5.1 .CDO gje ne rregull.
 • Elton Selimi
  Perfekt
  Shume praktik
 • Everest Kallaku
  So useful
 • Santuco Salieri
  App shume i nevojshem
  Nje nga app e pakte per Android ne tregun shqiptar. I thjeshte dhe i pasur ne nderfaqje. Shume i nevojshem.
 • Renaldo Petriti
  Great
  Per te dal nga app ne krah te djathte te logos siper ke nje rreth me nje shigjet te drejtuar majtas. Klikoje qe te logout
MORE
winbank Mobile Albania

winbank Mobile Albania

5.18MB

DOWNLOAD

DOWNLOAD