winbank Mobile Albania for Micromax Bolt A69

winbank Mobile Albania

V1.0.1 Stable Version

4.0 5.18MB 1,000+
DOWNLOAD
Virus free No ads
 • C Launcher
 • winbank Mobile Albania for Micromax Bolt A69
 • winbank Mobile Albania for Micromax Bolt A69

Description

Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile”, në mënyrë që ju mund të kryeni transaksionet tuaja bankare të qetë dhe të sigurtë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Micromax Bolt A69 smartphone was launched in May 2014. The phone comes with a 4.50-inch touchscreen display with a resolution of 480 pixels by 854 pixels.

The Micromax Bolt A69 is powered by 1GHz dual-core Broadcom BCM21663 processor and it comes with 512MB of RAM. The phone packs 4GB of internal storage that can be expanded up to 32GB via a microSD card. As far as the cameras are concerned, the Micromax Bolt A69 packs a 5-megapixel primary camera on the rear and a 0.3-megapixel front shooter for selfies.

The Micromax Bolt A69 runs Android 4.2 and is powered by a 1800mAh removable battery.

The Micromax Bolt A69 is a dual SIM (GSM and GSM) smartphone that accepts Regular and Regular. Connectivity options include Wi-Fi, Bluetooth, FM and 3G. Sensors on the phone include Proximity sensor and Accelerometer.

MORE

How to download winbank Mobile Albania form Micromax Bolt A69?

 1. Check the Android version to verify compatibility of winbank Mobile Albania with Micromax Bolt A69.
  Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure winbank Mobile Albania is compatible with Micromax Bolt A69.
 2. Click the download button to download winbank Mobile Albania in Micromax Bolt A69.
 3. Once the download and installation are complete, find winbank Mobile Albania in your home screen and tap the icon to open it.

App Reviews for Micromax Bolt A69

 • Everest Kallaku
  So useful
 • Julian Muslia
  Shume e thjeshte ne perdorim. Banka me e mire 😀
 • Cesk Daku
  I thjeshte dhe i dobishem
 • Artur Tanushi
  Funksion sh mire ...edhe me lollipop 5.1 .CDO gje ne rregull.
 • Renaldo Petriti
  Great
  Per te dal nga app ne krah te djathte te logos siper ke nje rreth me nje shigjet te drejtuar majtas. Klikoje qe te logout
 • Krenar Lalaj
  Koment
  Shume mire. ESHTE Lehtesuese
 • Anonymous
  Great app.
 • Ervin Brahimi
  Funksionon si duhet.
 • Orgen Bakalli
  Problem ne android 4.4.2
 • Bledi Alla
  Jo keq.
  Aplikacioni është shumë i dobishëm. Po i jap 4 yje sepse: Nuk ka buton "Dil" dhe më duhet ta mbyll duke përdorur "task manager". Do duhej një opsion tjetër që është normal në çdo hartë, është "navigimi", psh: ndonjë buton që të jep drejtimet (directions) për në ATM-në apo degën më të afërt.
 • A Google User
  Aplikim interesant
  Shume i arritur si aplikim. Bravo Tirana Bank :)
 • Elton Selimi
  Perfekt
  Shume praktik
 • Santuco Salieri
  App shume i nevojshem
  Nje nga app e pakte per Android ne tregun shqiptar. I thjeshte dhe i pasur ne nderfaqje. Shume i nevojshem.
 • A Google User
  Excellent
MORE
winbank Mobile Albania

winbank Mobile Albania

5.18MB

DOWNLOAD

DOWNLOAD