winbank Mobile Albania for Lenovo Vibe Z

winbank Mobile Albania

V1.0.1 Stable Version

4.0 5.18MB 1,000+
DOWNLOAD
Virus free No ads
 • C Launcher
 • winbank Mobile Albania for Lenovo Vibe Z
 • winbank Mobile Albania for Lenovo Vibe Z

Description

Tirana Bank ka krijuar aplikacionin Winbank Mobile”, në mënyrë që ju mund të kryeni transaksionet tuaja bankare të qetë dhe të sigurtë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Lenovo Vibe Z smartphone was launched in November 2013. The phone comes with a 5.50-inch touchscreen display with a resolution of 1080 pixels by 1920 pixels at a PPI of 401 pixels per inch.

The Lenovo Vibe Z is powered by 2.2GHz quad-core Qualcomm Snapdragon 800 processor and it comes with 2GB of RAM. The phone packs 16GB of internal storage cannot be expanded. As far as the cameras are concerned, the Lenovo Vibe Z packs a 13-megapixel primary camera on the rear and a 5-megapixel front shooter for selfies.

The Lenovo Vibe Z runs Android 4.3 and is powered by a 3000mAh non removable battery. It measures 149.10 x 77.00 x 7.90 (height x width x thickness) and weigh 145.20 grams.

The Lenovo Vibe Z is a single SIM (GSM) smartphone that accepts a Micro-SIM. Connectivity options include Wi-Fi, GPS, Bluetooth, FM, 3G and 4G. Sensors on the phone include Compass Magnetometer, Proximity sensor, Accelerometer and Ambient light sensor.

MORE

How to download winbank Mobile Albania form Lenovo Vibe Z?

 1. Check the Android version to verify compatibility of winbank Mobile Albania with Lenovo Vibe Z.
  Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure winbank Mobile Albania is compatible with Lenovo Vibe Z.
 2. Click the download button to download winbank Mobile Albania in Lenovo Vibe Z.
 3. Once the download and installation are complete, find winbank Mobile Albania in your home screen and tap the icon to open it.

App Reviews for Lenovo Vibe Z

 • Julian Muslia
  Shume e thjeshte ne perdorim. Banka me e mire 😀
 • Everest Kallaku
  So useful
 • Renaldo Petriti
  Great
  Per te dal nga app ne krah te djathte te logos siper ke nje rreth me nje shigjet te drejtuar majtas. Klikoje qe te logout
 • Krenar Lalaj
  Koment
  Shume mire. ESHTE Lehtesuese
 • Bledi Alla
  Jo keq.
  Aplikacioni është shumë i dobishëm. Po i jap 4 yje sepse: Nuk ka buton "Dil" dhe më duhet ta mbyll duke përdorur "task manager". Do duhej një opsion tjetër që është normal në çdo hartë, është "navigimi", psh: ndonjë buton që të jep drejtimet (directions) për në ATM-në apo degën më të afërt.
 • Santuco Salieri
  App shume i nevojshem
  Nje nga app e pakte per Android ne tregun shqiptar. I thjeshte dhe i pasur ne nderfaqje. Shume i nevojshem.
 • Anonymous
  Great app.
 • Artur Tanushi
  Funksion sh mire ...edhe me lollipop 5.1 .CDO gje ne rregull.
 • Orgen Bakalli
  Problem ne android 4.4.2
 • Cesk Daku
  I thjeshte dhe i dobishem
 • A Google User
  Excellent
 • Elton Selimi
  Perfekt
  Shume praktik
 • Ervin Brahimi
  Funksionon si duhet.
 • A Google User
  Aplikim interesant
  Shume i arritur si aplikim. Bravo Tirana Bank :)
MORE
winbank Mobile Albania

winbank Mobile Albania

5.18MB

DOWNLOAD

DOWNLOAD