Mobilní banka 2 for iBall Andi 4.5P Glitter

Mobilní banka 2

V4.0.1 Stable Version

4.1 11.54MB 100k+
DOWNLOAD
Virus free No ads
 • C Launcher
 • Mobilní banka 2 for iBall Andi 4.5P Glitter
 • Mobilní banka 2 for iBall Andi 4.5P Glitter

Description

Mobilní banka je služba přímého bankovnictví Komerční banky, která vám jednoduchým a uživatelsky přívětivým způsobem umožní:

Provádět platby a získávat informace o transakční historii a čekajících transakcích
- Platby na libovolný účet ze zvoleného telefonu

iBall Andi 4.5P Glitter smartphone was launched in April 2014. The phone comes with a 4.50-inch touchscreen display with a resolution of 480 pixels by 854 pixels. iBall Andi 4.5P Glitter price in India starts from Rs. 3,999.

The iBall Andi 4.5P Glitter is powered by 1.3GHz quad-core it comes with 512MB of RAM. The phone packs 4GB of internal storage that can be expanded up to 32GB via a microSD card. As far as the cameras are concerned, the iBall Andi 4.5P Glitter packs a 8-megapixel primary camera on the rear

The iBall Andi 4.5P Glitter runs Android 4.2 and is powered by a 1450mAh removable battery.

The iBall Andi 4.5P Glitter is a dual SIM (GSM and GSM) smartphone that accepts Regular and Regular. Connectivity options include Wi-Fi, GPS, Bluetooth, FM and 3G. Sensors on the phone include Proximity sensor and Accelerometer.

MORE

How to download Mobilní banka 2 form iBall Andi 4.5P Glitter?

 1. Check the Android version to verify compatibility of Mobilní banka 2 with iBall Andi 4.5P Glitter.
  Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Mobilní banka 2 is compatible with iBall Andi 4.5P Glitter.
 2. Click the download button to download Mobilní banka 2 in iBall Andi 4.5P Glitter.
 3. Once the download and installation are complete, find Mobilní banka 2 in your home screen and tap the icon to open it.

App Reviews for iBall Andi 4.5P Glitter

 • Augustin Skoupý
  Také bych potřeboval volbu jazyka..
  Mám telefon v angličtině, anglicky umím, ale pripadal bych si bezpecneji v bance s češtinou
 • jarmila palciskova
  SD?
  bylo by super, pokud by šla appka přesunout na SD kartu
 • Michal Elan
  Pokrok
  Aplikace vypadá fajn. Jednoznačně jde o krok správným směrem. Připojuji se k dnešní recenzi. Také používám telefón v angličtině ale aplikace již nikoliv. Defaultní nastavení je správné. Dejte ale uživatelům možnost v aplikaci následně jazyk změnit. Je to poměrně obvyklý postup. Děkuji
 • Damir Čaušević
  Přihlášení otiskem
  Mám S7 Edge. Proč nemám možnost přihlásit se otiskem prstů?
 • Vlastimil Kovařík
  Mobile cards
  Po zdlouhavém procesu již vše funguje jak má. Platba mobilem nemá chybu. Pouze po přidání IBM zabezpečení spojení s terminálem nějak nefunguje.
 • Vojtěch Hrdina
  Mnohem lepsi nez predchozi verze. Jen nechapu proc jsou nabidky sluzeb hned na prvni obrazovce, kdyz to nikoho nezajima...
 • Vladimíra Venhodová
  Volba cestiny?
  Appka vypada dobre, ale zda se mi to, nebo je jen v anglictine??? Nemuzu v nastaveni najit volbu jazyka:(
 • Martin K
  Povedená nová verze
  Novou verzi chválím, konečně odpovídá Android standardům a je tak intuitivněji ovladatelná. Osobně bych ocenil, kdyby se mi přes většinu obrazovky nezobrazovaly "offers" jako půjčky apod., o které zájem nemám (či možnost to schovat). Líbila by se mi také možnost rychlého přístupu na základní informace přes pattern lock (viz např. Quick Check app od rakouské Erste). PS: "three fullstops" v tutoriálu by spíše měly být "three dots".
 • A Google User
  Naprosta spokojenost
  Platim pres NFC, parkrat taky pres QR, chybi snad jen slozenka, ktera tam drive byla. Jeste by to chtelo umet menit jazyk. Jinak super. Vlastne uz ani nepouzivam webovy internet banking :)
 • zavalianis panagiotis
  Kb
  Very comfy
 • Milan Hrůza
  Kvalitní aplikace
  Tato verze už splňuje vše co od moderní bankovní aplikace očekávám a to hlavně platby telefonem a přihlášení přes otisk prstu. Vše je také hezky přehledné. Možná jen ty nabídky na úvodní stránce bych umístil na jiné místo a přidal bych možnosti skinů, které byli k dispozici ve starší verzi.
 • Vito S.
  Chybí volba jazyka jinak určitě změna k lepšímu
  Určitě dávám hlas přidání této funkce. Mám také mobil v angličtině ale vybrané aplikace česky. Tady to zatím není možné
 • Jakub Zajíc
  Nelze se bez ní obejit
  Asi tak si představuji mobilní aplikaci, ale jsou tu drobnosti na kterých je třeba pracovat (např grafy vývoje portfolia podílových fondů nejsou čitelné)
 • Michal Mareš
  Skvělý update, konečně se může KB utkat s aplikacemi ostatních bank. Jen by to chtělo ještě update ikony a volbu jazyka, což by neměl být takový problém :)
 • Daniel Pěnička
  Skvělá!
 • Lukáš Knížek
  Skvela aplikace a NFC platby fungovaly az do dnesni aktualizace super. Prosim o rychlou opravu. Edit: Po reinstalaci funguje jak ma. Priste prosim o lepsi aktualizaci, funkce ma vyznam, jen kdyz je opravdu spolehliva.
 • Nick Rilea
  Much better
  Finally looks and behaves like a good, native Android app. The only thing that disturbs me is the behavior of fingerprint scanner. Why can't we use fingerprint authentication even when me phone unlock is set to pin or normal swipe? Doesn't make much sense and it's the first time I see this kind of restriction in an app.
 • Igor Helesic
  Nastavení lokalizace chybí!
  Určitě krok kupředu oproti předchozí verzi. Jen prosím o okamžité přidání možnosti změny jazyka aplikace. Defaultně dle telefonu může zůstat (pro BFU). Programátorsky to určitě není nic složitého. Předem děkuji.
 • Katerina Hasalova
  Zmena jazyku aplikace
  Aplikace dobra, ale neni moznost zmeny nastaveni jazykove verze. Zatimco OS v telefonu mam v AJ, bankovni aplikaci bych radeji mela v cestine.
MORE
Mobilní banka 2

Mobilní banka 2

11.54MB

DOWNLOAD

DOWNLOAD