Toptextil - tkaniny na meble

Toptextil - tkaniny na meble Apk

<100| 17.32MB|
  | Free
Toptextil - tkaniny na mebleToptextil - tkaniny na mebleToptextil - tkaniny na mebleToptextil - tkaniny na mebleToptextil - tkaniny na meble

Description

Urządzasz mieszkanie? Marzysz o nowych meblach? Masz głowę pełną inspirujących pomysłów? Przed podjęciem decyzji upewnij się, czy nowe meble tapicerowane będą pasowały do Twojego domu!

Dzięki bezpłatnej aplikacji „Toptextil - tkaniny na meble” możesz obejrzeć jak prezentuje się wybrany przez Ciebie mebel tapicerowany w Twoim salonie i dowolnie żonglować obiciem, jego kolorem i wzorem.

Wszystko to w 3D i w czasie rzeczywistym. Idealne dopasowanie obicia mebla do kolorów w naszym domu to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli musimy polegać tylko na swojej wyobraźni. Często to, co idealne wydawało się w sklepie meblowym, w rzeczywistości całkowicie odbiega od naszych oczekiwań. Widząc swój salon na ekranie telefonu lub tabletu możesz wybrać poszukiwany przez Ciebie mebel i postawić go w dowolnym miejscu na podłodze. Zmniejszaj, zwiększaj i obracaj go dowolnie. Zmień jego obicie i dopasuj wzór i kolor do ścian i dodatków w Twoim domu.

W aplikacji dostępnych jest 19 najpopularniejszych brył mebli – od krzeseł, przez fotele i sofy aż po narożniki. Każdy z nich ubrać możesz w dowolną tkaninę spośród ponad 600 wzorów i kolorów z kolekcji Toptextil – wiodącego w Polsce dystrybutora tkanin obiciowych. Tkaniny od Toptextil to szeroka gama materiałów obiciowych o właściwościach dostosowanych do Twoich potrzeb. Wśród nich znaleźć możesz tkaniny oznaczone symbolem Cleanaboo, które ograniczają wchłanianie rozlanych na materiale płynów oraz ułatwiają czyszczenie uporczywych plam. Stwórz swój mebel marzeń i sprawdź jak prezentuje się w Twoim domu, zrób zdjęcie, pochwal się znajomym, zmieniaj obicie i kolory, baw się. Potrzebujesz tylko telefonu lub tabletu z wbudowanym aparatem.

Więcej na:
www.toptextil.pl
www.cleanaboo.pl
www.facebook.pl/toptextil
Masz pytania? Napisz do nas na info@toptextil.pl

Addtional Information

 • Total Downloads

  <100

 • Latest Version

  1.0

 • Updated

  2017-08-31

 • Category

  Tools

 • Requires Version

  14

 • Package name

  pl.toptextil

 • Md5

  2e1ae2441e5559335a232e3b4d07374c

 • Developer

  Toptextil

Previous Versions

How to install Toptextil - tkaniny na meble APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Toptextil - tkaniny na meble APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Toptextil - tkaniny na meble is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Toptextil - tkaniny na meble.Once the download completed,find Toptextil - tkaniny na meble in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Toptextil - tkaniny na meble icon in your home screen then tap the icon to open it.