Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer

Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer Apk

<100| 11.62MB|
  | Free
Sercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal TrainerSercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer

Description

Street Workout nasıl yapılır bilmiyor musunuz? Hiç sorun değil! Başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz. Sercan Ulusoy'un hazırladığı bölgelere özel Street Workout videoları ile hedeflediğiniz görünüme ve antrenman seviyesine kısa sürede kavuşacaksınız. Nerede ve nasıl yapılacağına dair detaylı bilgiler edinip, monoton çalışma şekillerinin dışına çıkarak sporu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Ayrıca ev ortamında çalışabileceğiniz egzersiz videoları ve vücut ağırlığı çalışma programlarından da faydalanabilirsiniz.

Uygulama içersinden Sercan Ulusoy'la iletişime geçerek kişisel eğitim programı satın alabilirsiniz. Ayrıca Üyelik özelliğinden faydalanarak dilediğiniz konuda kendisine danışabilir ve gelişiminize hız kazandırabilirsiniz.

Sercan Ulusoy Kimdir?

Sercan Ulusoy yıllar boyu Street Workout'a çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Geçirdiği böbrek nakli sonrası bile bütün engellere rağmen azmi ve motivasyonunu hiçbir zaman kaybetmeyen bir sporcudur. Bitmek bilmeyen enerjisiyle binlerce kişiyi peşinden getirmeyi başaran profesyonel bir eğitmendir.
Size vereceği özel eğitimler sayesinde geçireceğiniz değişime inanamayacaksınız.

Özellikler:

Street Workout Antrenmanları,
Calisthenics Çalışma hareketleri,
Ev Egzersizleri,
Sokak Egzersizleri,
Bölgesel Workout Çalışmaları,
Üyelere Özel Ek Özellikler,
Görev Listesi Oluşturma,
Mesaj Kutusu,
İstek ve Şikayet Bildirimi,
Eğitim Programı Satın Alma,
Bireysel Egzersiz Programları,
Sercan Ulusoy'un Tüm Sosyal Medya Hesaplarına Erişim,
Uygulamayı Paylaşma,
Üyelere Özel Soru ve Cevap,
İletişim,

Street Workout yapmanın bize neler kazandıracağı hakkında Sercan Ulusoy'dan daha detaylı bilgi almak için uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Addtional Information

 • Total Downloads

  <100

 • Latest Version

  3.4.5.1.11

 • Updated

  2017-09-20

 • Category

  Health & Fitness

 • Requires Version

  16

 • Package name

  net.UlusoyWorkout.PersonalTrainer

 • Md5

  61dbc85f0a8b96bf2595c9da980e42a6

 • Developer

  MobiRoller

Previous Versions

How to install Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer.Once the download completed,find Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Sercan Ulusoy Street Workout & Personal Trainer icon in your home screen then tap the icon to open it.