Mynet Finans Borsa Döviz Altın

Mynet Finans Borsa Döviz Altın Apk

100k+| 6.13MB|
  | Free
Mynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz AltınMynet Finans Borsa Döviz Altın

Description

Mynet Finans ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarını, 7 gün 24 saat canlı takip edin.

Türkiye’nin Lider Finans Uygulaması Mynet Finans’ı kullarak; Hisse Senetleri, Borsa İstanbul Endeksleri, Canlı Borsa, Dünya Borsa Endeksleri, Emtialar, Dövizler, Altın Piyasası ve daha pek çok finansal veriyi canlı takip edebilirsiniz.
Yatırımcılara ve analistlere, sürekli güncel olan detaylı grafikler, piyasaları etkileyen olaylar, son dakika – kap - şirket haberleri, çok özel finansal analizler ve derinlikli ekonomik takvim gibi pek çok noktada canlı bilgiler sunarız.
Tüm Borsa İstanbul(BIST) endekslerini, borsa istanbul’da işlem Gören tüm hisse senetlerini canlı takip edebilir ve ayrıntılı grafiklere anında göz atabilirsiniz.

- BIST 100, BIST 50, BIST 30 endeksleri,
- İşlem gören tüm hisse senetleri,
- Tüm Endekslerinin en düşük - en yüksek oranları, yüzde değişimleri ve en çok kazanan - en çok kaybeden hisse senetleri,
- Canlı Borsa ile IMKB verilerini takip edebilir dilerseniz, Düzey 1+ IMKB derinlik bilgileriyle, bekleyen hacim ve alım satım fiyat basamaklarını inceleyebilirsiniz.

Önde gelen Dünya Borsa endekslerini( Dow Jones, Aex, Bel ve fazlası ) takip ederek, düşük-yüksek değerlerini grafikler ile birlikte inceleyebilirsiniz.
Döviz fiyatlarını Canlı olarak detaylı grafiklerimiz ile analiz edebilirsiniz.

- ABD Doları(USD), Euro(EUR), İngiliz Sterlini(GBP), İsviçre Frangı(CHF) ve fazlası,
- Pariteler ve Serbest piyasa döviz fiyatlarına göz atabilirsiniz.
Altın alış, satış fiyatları ve günlük ortalama gibi veriler ile detaylı grafikten faydalanabilirsiniz.
- Ons Altın,
- Gram Altın,
- Çeyrek-Yarım-Tam Altın,
- 14-18-22 Ayar saf altın
- Petrol ve fazlasına ulaşın.

Mynet Finans, günün önemli finans manşetleri, Yazarlar, Şirket haberleri, Piyasa yorumları, Kıymetli metal – Emtia – Enerji haberleri ve ekonomik takvim gibi araçlar ile size piyasaları daha iyi yorumlamak için destek olur.
Dilediğiniz değerleri açılış ekranınıza ekleyerek kendi sayfanızı oluşturur ve gündeminizi hızlıca takip edebilirsiniz. Alarm özelliği ile hisse senetlerindeki değişimleri kaçırmazsınız.
Daha fazlası için sizi Mynet Finans ile piyasaları anlık olarak yakalamaya davet ediyoruz.


Uygulama ile ilgili tüm sorularınız için http://finans.mynet.com/mobil/yardim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mynet Finans Borsa Döviz Altın uygulaması ile ilgili tüm eleştiri ve önerilerinizi finansmobil@mynetgroup.com adresine yazabilirsiniz.

Bol kazançlar.
Mynet Finans

Addtional Information

 • Total Downloads

  100k+

 • Latest Version

  2.2.0

 • Updated

  2017-09-16

 • Category

  Finance

 • Requires Version

  15

 • Package name

  mynet.finans.mobile

 • Md5

  db43705e02cdf8b276b3f39d2b9548f2

 • Developer

  Mynet

Previous Versions

 • 1.3.3

  Apk Size: 5.43MB

  Downloads: 100k+

  Require Version: 9

  Download APK
 • 1.1.7

  Apk Size: 3.81MB

  Downloads: 100k+

  Require Version: 8

  Download APK

How to install Mynet Finans Borsa Döviz Altın APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Mynet Finans Borsa Döviz Altın APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Mynet Finans Borsa Döviz Altın is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Mynet Finans Borsa Döviz Altın.Once the download completed,find Mynet Finans Borsa Döviz Altın in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Mynet Finans Borsa Döviz Altın icon in your home screen then tap the icon to open it.