رژیم هوشمند

رژیم هوشمند Apk

100+| 9.85MB|
  | Free
رژیم هوشمندرژیم هوشمندرژیم هوشمندرژیم هوشمندرژیم هوشمندرژیم هوشمند

Description

کاندید بهترین برنامهٔ تابستان ۱۳۹۵؛ بیش از ۲۳ تن کاهش وزن در مجموع توسط کاربران نرم‌افزار؛


با چند سوال ساده شروع می کنیم؛ آیا چاق هستید؟ آیا تا به حال، با خود دربارۀ رژیم گرفتن اندیشیده‌اید؟ آیا با خود فکر کرده اید که رژیم گرفتن سخت است و طاقت خوردن سالاد و انواع غذاهای گیاهی و ... را ندارید؟ آیا اعتماد به‌ نفس شما به‌علت چاقی پایین است؟ رژیم گرفته اید ولی موفق نبوده است؟ آیا پس از رسیدن به وزن ایده آلتان، وزنتان دارای ثبات نبوده است و بعد از چند هفته بازگشته است؟


رژیم هوشمند هم مثل خیلی از رژیم های غذایی دیگر به شما غذا ارائه می دهد، ولی یک نکتۀ حائز اهمیّت در رژیم غذایی رژیم هوشمند وجود دارد که در دیگر برنامه های غذایی آن را نمی بینید؛ در رژیم هوشمند، غذاهای شما بر اساس سفرهٔ خانواده تنظیم می‌شود و نیازی به پختن غذاهای خاص و پردردسر نیست


علاوه بر آن،‌ بعد از رسیدن به وزن ایده‌آل وزنتان بازگشت نخواهد داشت و ثابت می‌ماند.


داده های آماری نشان می دهد رژیم های غذایی‌ای که علاقه و میل شخص در آنها در نظر گرفته می شود و این علاقه و میل، پایه و اساس رژیم غذایی می باشد، نه تنها لذت بخش هستند بلکه نتایج شگفت انگیزی نیز دارند.


این نرم‌افزار می‌تواند واکنش شما را به رژیم‌های غذایی دریافتی را بسنجد و در نتیجه، رژيمی بسیار دقیق برای شما تولید کند.


این نرم افزار فهرستی بزرگ از انواع غذاهای ایرانی و خارجی برای صبحانه، ناهار و شام را به شما ارائه می دهد که آن را کاملترین بین برنامه های ایرانی می سازد.


علاوه بر این،‌ رژیم هوشمند دارای قسمت کالری‌شمار نیز هست که در صورتی که به هر‌دلیلی نمی‌خواستید از رژيم غذایی استفاده کنید از این بخش استفاده کنید.


رژیم هوشمند دارای ده‌ها ویدئو در زمینهٔ چربی سوزی،‌ حدف شکم، عضله سازی و... است که همواره در حال به‌روزرسانی است.


رژیم هوشمند دارای انواع تست های سلامتی برای اندازه گیری میزان سلامتی شما است من جمله شاخص تودهٔ بدنی، وزن ایده آل، میزان اضافه وزن یا کمبود وزن، درصد چربی بدن و ...


تمامی رژیم های ارائه شده توسط هوش مصنوعی Berta تولید می شوند که تکنولوژی برتر جهانی در زمینهٔ تولید خودکار رژیم های غذایی است.

تیم توسعهٔ رژیم هوشمند همواره در حال بروزرسانی و مشکل یابی نرم‌افزار است. لطفا در صورت مشاهدهٔ هرگونه مشکل قبل از ارسال شکایت مشکل خود را با ایمیل crm@smartdiet.io یا قسمت پشتیبانی موجود در برنامه (قسمت حساب) در میان بگذارید.

Addtional Information

 • Total Downloads

  100+

 • Latest Version

  ۱,۰,۰

 • Updated

  2017-09-02

 • Category

  Health & Fitness

 • Requires Version

  16

 • Package name

  io.smartdiet.play.iran

 • Md5

  d10f77461bdbf44ffc40514b48d0bd7b

 • Developer

  رژيم هوشمند

Previous Versions

How to install رژیم هوشمند APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of رژیم هوشمند APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure رژیم هوشمند is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download رژیم هوشمند.Once the download completed,find رژیم هوشمند in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find رژیم هوشمند icon in your home screen then tap the icon to open it.