İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Kürleri Apk

100k+| 5.65MB|
  | Free
İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu Kürleri

Description

63.000+ İndirme

Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU'nun TV ekranlarında verdiği kürlerin derlemesidir. 100'den fazla şifalı bitkilerden oluşan kürler uygulamaya eklenmiştir. Kürler: "Uyarı", "Ön Bilgi", "Önemli Not" ve "Bilgi Notu" gibi bölümler ile kullanıcıya kür hakkında dikkat edilmesi gerekenleri bildirdiği gibi, "Malzemeler" , "Hazırlanışı" ve " Kullanılışı" gibi kısımlar ile de kürün sizler tarafından kolayca anlaşılması sağlanmıştır. Uygulamamızın içerisine eklediğimiz arama motorunu kullanarak kolayca kürlere erişebileceksiniz. Unutmayın, talep ettiğiniz kürleri mail göndererek veya aşağıdan bir yorum bırakarak bize ulaştırabilirsiniz. İsteğiniz mutlaka dikkate alınacaktır.

Şifalı bitkiler üzerinde uzmanlaşan ve bir kimyager olan pek çok bitkinin mucizevi etkilerini dünyaya ispat eden İbrahim SARAÇOĞLU'nun kürlerini bu uygulamada bulabilirsiniz. Kolay anlaşılır bir şekilde sizler için hazırladık.

Şifalı günler geçirmeniz dileğiyle...

PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU KİMDİR?
Aslen Safranbolu'lu olan İbrahim Adnan SARAÇOĞLU 1949 doğumludur. Kimya Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra,1982 yılında yüksek lisans ve doktora çalışmasını Avusturya Graz Teknik Üniveristesin'de tamamladı. 1983-1986 yıllarında Graz Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji-Mikrobiyoloji kürsüsünde asistan olarak çalıştı. Karl Franzes Üniversitesinde 1987-1994 ve 1995-1999 yılları arasında da Viyana Teknik Üniversitesi' nde profesör olarak görev yapan Saraçoğlu' nun uluslararası yayınlanmış makale ve patentleri vardır. Aynı zamanda 1987-1993 yılları arasında AVL Araştırma Merkezinde Metabolit Sensörler konusunda araştırmacı ve yönetici olarak görev yaptı.

Türkiye' de LAB' lı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı. Mart/2010 yılında Ankara' da dünyanın 3. büyük Tohum Gen Bankasının açılmasına ve yine aynı yıl Haziran/2010 da Türkiye' nin ilk Resmi Tıbbi Bitkiler Araştırma Laboratuvarının açılmasında etkin görev aldı. Bitkilerin insan sağlığı üzerindeki çalışma ve araştırmalarını 40 yılı aşkın bir zamandır aralıksız sürdüren Prof. Saraçoğlu halen, İleri Bitki Kimyası konularında Marmara Üniversitesi Biyomühendislik Anabilim dalında ve İstanbul Aydın Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Gıda Güvenliği Bölümlerinde Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde dersler vermektedir.
Saraçoğlu' nun geliştirdiği, önleyici ve koruyucu doğal bitkisel kürler uluslararası yayınlanmış birçok kitapta kaynak olarak gösterilmekte ve yurt dışı üniversiteler Prof. Saraçoğlu' nun geliştirmiş olduğu kürleri araştırmalarına almaktadırlar. Yine çok sayıda uluslararası resmi internet sitelerinde Prof. Saraçoğlu'nun kürleri yayınlanmaktadır.

Addtional Information

 • Total Downloads

  100k+

 • Latest Version

  6.4.0

 • Updated

  2017-04-23

 • Category

  Health & Fitness

 • Requires Version

  13

 • Package name

  intizamyazilim.ibrahimsaracoglukurleri

 • Md5

  553226654eed3f85c4e4f3ca18cf1723

 • Developer

  CHeyLoaN

Previous Versions

How to install İbrahim Saraçoğlu Kürleri APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of İbrahim Saraçoğlu Kürleri APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure İbrahim Saraçoğlu Kürleri is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download İbrahim Saraçoğlu Kürleri.Once the download completed,find İbrahim Saraçoğlu Kürleri in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find İbrahim Saraçoğlu Kürleri icon in your home screen then tap the icon to open it.