Уроки української мови:IГРАШКИ

Уроки української мови:IГРАШКИ Apk

10k+| 26.24MB|
  | Free
Уроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИУроки української мови:IГРАШКИ

Description

Назва: Уроки української мови:Іграшки
Компанія «Ukrop» випустила нову серію навчальних програм для дітей усіх вікових категорій «Уроки української мови». Кожна ігрова програма з серії поступово в декілька етапів розкриває одну лексичну тему. Перша розвивальна гра в серії - «Уроки української мови: Іграшки».
- сюжетно-рольова гра
- комплексні вправи (абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова)
- розвиток усіх базових навичок і вмінь (пам'ять, увага, дрібна моторика)
- відсутність вікових та мовних обмежень (українська мова, Ukrainian language)
- яскравий та інтуїтивно зрозумілий геймплей
- контекстні та звукові підказки
- функція вимкнення музичного супроводу
На вашу дитину чекає шість вікон – шість рівнів – які треба відчинити для того, щоб познайомитися з новими словами-назвами іграшок. Вже знайомі малюкові за попередніми іграми герої Буквоїд і Маша проведуть його крізь різні кімнати і допоможуть йому виконати цікаві завдання. Знак питання в лівому кутку екрану викличе підказку, а звуковий супровід створить враження, ніби Маша насправді розмовляє з малюком! Кожний окремий рівень «Уроки української мови: Іграшки» спрямований на розвиток і вдосконалення певної навички (дрібна моторика, пам'ять, увага, граматика української мови, український алфавіт та абетка). Ми будуємо свої перші граматичні конструкції, словосполучення та речення, вчимося читати і писати.
Програма «Уроки української мови: Іграшки» підходить для занять з дітьми із затримками мовного розвитку, а також за присутності слабо виражених аутичних компонентів. Навчальна гра допоможе дітям, які відчувають труднощі при визначенні емоцій. Головні герої радіють та засмучуються, сміються і плачуть – так малюк вчиться розрізняти емоції та правильно реагувати на емоційний стан оточуючих.
Ігрове завдання ускладнюється з кожним наступним рівнем. Українська мова з програмою «Уроки української мови: Іграшки» є першою комплексною вправою на розвиток усіх базових навичок і вмінь. Ми не тільки вчимо нові слова, але й формуємо їх візуальний образ, запам’ятовуємо правопис слова і вчимося читати та будувати перші словосполучення і речення. Програма передбачає роботу з дрібними деталями, стимулюючи таким чином розвиток дрібної моторики, тренує пам'ять і сприяє розвитку логічного мислення, повторює літери та український алфавіт. «Уроки української мови: Іграшки» підходить і для дошкільнят, і для малечі, і може використовуватися як навчальний посібник для дітей, що вивчають українську мову як іноземну (Ukrainian language).

Addtional Information

 • Total Downloads

  10k+

 • Latest Version

  1.2

 • Updated

  2017-01-24

 • Category

  Education

 • Requires Version

  14

 • Package name

  com.ukrop.learninguatoys

 • Md5

  62d3d542368f187d9e90d0047f1df204

 • Developer

  UKROP INC

Previous Versions

 • 1.2

  Apk Size: 25.65MB

  Downloads: 10k+

  Require Version: 13

  Download APK
 • 1.1

  Apk Size: 25.44MB

  Downloads: 10k+

  Require Version: 8

  Download APK

How to install Уроки української мови:IГРАШКИ APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Уроки української мови:IГРАШКИ APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Уроки української мови:IГРАШКИ is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Уроки української мови:IГРАШКИ.Once the download completed,find Уроки української мови:IГРАШКИ in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Уроки української мови:IГРАШКИ icon in your home screen then tap the icon to open it.