TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı

TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı Apk

100k+| 27.18MB|
  | Free
TRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak DükkanıTRT Mutlu Oyuncak Dükkanı

Description

Birbirinden farklı malzemelerle, birbirinden ilginç oyuncaklar yapmaya hazır mısın? Şimdi Mutlu Oyuncak Dükkanı'yla yaratıcılığın sınırlarını zorlama zamanı! Bu oyunda çocuklar, hem hayal gücünü kullanıyor hem yaratıcılıklarını geliştiriyor hem de doyasıya eğleniyor.

Çocuklar, günlük hayatta karşılaşabileceğimiz malzemelerle yeni yeni oyuncaklar yaparken, bu oyundan edindikleri deneyimleri, okullarında, proje veya performans ödevlerinde kullanabilecekler.

Çocukların yapması gereken şey, oyundaki farklı kol, bacak, gövde, ve kafaları birleştirmek. Böylelikle oyuncak tamamlanmış oluyor.

Tamamlanan oyuncakların test edilebilmesi için ise ayrıca bir oyun alanı bulunuyor. Çocuklar oyun alanında bitiş noktasına ulaşmaya çalışacak. Bitiş noktasına giderken, yol boyunca toplanan yıldızlar, diğer bölümlerdeki anahtarları açmak için de kullanılabilecek.

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Tasarruf bilinci
Tümevarım
Hayal gücü
Eşleştirme
Yaratıcılık

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN
Mutlu Oyuncak Dükkanı ile çocuklar, parçaları birleştirerek yaratıcılıklarını ortaya çıkarıyor. Çocukların hayal gücü dünyasını zenginleştiren Mutlu Oyuncak Dükkanı, hem eğlendiriyor hem öğretiyor.

Eğlenceli ve eğitici oyunlar.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Muhakeme yeteneklerini ve düşünme becerilerini geliştirme amacıyla tasarlandı.
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlanmış ekranlar.
Reklamsız ve çocuklar için güvenli içerik.

AİLELER İÇİN MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Mutlu Oyuncak Dükkanı'ndan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Addtional Information

 • Total Downloads

  100k+

 • Latest Version

  1.1

 • Updated

  2017-04-20

 • Category

  Educational

 • Requires Version

  9

 • Package name

  com.trtcocuk.mutluoyuncakdukkani

 • Md5

  12f1418388f8731048f35947ff327222

 • Developer

  Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Previous Versions

How to install TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı.Once the download completed,find TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find TRT Mutlu Oyuncak Dükkanı icon in your home screen then tap the icon to open it.