فارسی برای تلگرام - Unofficial

فارسی برای تلگرام - Unofficial Apk

50k+| 13.16MB|
  | Free
فارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficialفارسی برای تلگرام - Unofficial

Description

.This app is Unofficial version of Telegram app, uses Telegram API and synchronised with Official Telegram app

این برنامه نسخه غیر رسمی برنامه تلگرام، با استفاده از تلگرام API و هماهنگ با برنامه رسمی تلگرام.

سریع: تلگرام سریع ترین برنامه های پیام رسانی در بازار، ارتباط با مردم از طریق یک شبکه توزیع منحصر به فرد از مراکز داده در سراسر جهان است.

همگام سازی: شما می توانید پیام های خود را از تمام دستگاه های خود را در یک بار دسترسی داشته باشید. شروع به تایپ بر روی تلفن خود و پایان این پیام را از تبلت یا لپ تاپ خود را. هرگز اطلاعات شما را از دست ندهید.

نامحدود: شما می توانید رسانه ها و فایل بدون هیچ گونه محدودیت در نوع و اندازه خود را ارسال. کل تاریخچه چت خود را خواهد هیچ فضای دیسک بر روی دستگاه شما نیاز به، خواهد شد و ایمن در تلگرام ابر برای تا زمانی که شما به آن نیاز دارید ذخیره می شود.

امن: ما از آن ساخته شده ماموریت ما برای ارائه بهترین امنیت همراه با سهولت استفاده. همه چیز را در تلگرام، از جمله چت، گروه ها، رسانه ها، و غیره با استفاده از ترکیبی از 256 بیتی رمزگذاری AES متقارن، 2048 بیتی رمزنگاری RSA و Diffie-Hellman که تبادل کلید امن رمزگذاری شده

قدرتمند: شما می توانید چت گروهی تا 5000 عضو ایجاد، به اشتراک گذاری فیلم های بزرگ، اسناد از هر نوع (DOC، MP3، زیپ، و غیره)، و حتی راه اندازی رباتها برای انجام وظایف خاص. این ابزار کامل برای میزبانی جوامع آنلاین و هماهنگی کار گروهی است.

قابل اعتماد: ساخته شده برای ارائه پیام های خود را در حداقل بایت ممکن است، تلگرام سیستم پیام قابل اطمینان ترین تا کنون ساخته شده است. این آثار حتی در ضعیف ترین موبایل.

سرگرم کننده: تلگرام است تصویر قدرتمند و ابزار ویرایش ویدئو و یک پلت فرم برچسب / GIF باز به تهیه کردن به تمام نیازهای بیانی خود را.

ساده است: در حالی که ارائه یک آرایه بی سابقه ای از ویژگی های، ما در حال مراقبت برای نگه داشتن رابط تمیز. با طراحی مینیمالیستی آن، تلگرام لاغر و آسان برای استفاده است.

100٪ رایگان: تلگرام رایگان است و همیشه خواهد آزاد باشد. ما قصد نداریم به معرفی هزینه اشتراک.

خصوصی: ما حریم خصوصی خود را به طور جدی و هرگز خواهد اشخاص ثالث دسترسی به داده های خود را.

برای کسانی که علاقه مند حداکثر حریم خصوصی، تلگرام ارائه می دهد چت راز. پیام های چت مخفی را می توان به خود تخریبی به طور خودکار از هر دو دستگاه شرکت برنامه ریزی شده. پیام ها، عکس ها، فیلم ها، و حتی فایل های - به این ترتیب شما می توانید تمام انواع ناپدید محتوای ارسال. چت راز استفاده از پایان به پایان رمزگذاری به اطمینان حاصل شود که یک پیام تنها می تواند توسط گیرنده مورد نظر آن را بخوانید.

ما را حفظ گسترش مرزهای آنچه شما می توانید با یک برنامه پیام رسانی است. هنوز سال منتظر نیست برای رسولان قدیمی تر به سازگاری با تلگرام - پیوستن به انقلاب امروز.

این برنامه منبع باز است. شما می توانید کد منبع برنامه را از https://github.com/keremsoft/Farsi-for-Telegram دسترسی

Addtional Information

 • Total Downloads

  50k+

 • Latest Version

  3.18.0.6

 • Updated

  2017-08-29

 • Category

  Communication

 • Requires Version

  14

 • Package name

  com.telegram.farsi

 • Md5

  77e985b54add870afb3ded09c27d988b

 • Developer

  KEREMSOFT

Previous Versions

How to install فارسی برای تلگرام - Unofficial APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of فارسی برای تلگرام - Unofficial APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure فارسی برای تلگرام - Unofficial is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download فارسی برای تلگرام - Unofficial.Once the download completed,find فارسی برای تلگرام - Unofficial in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find فارسی برای تلگرام - Unofficial icon in your home screen then tap the icon to open it.