Army vs Zombie Defense

Army vs Zombie Defense Apk

<100| 95.08MB|
  | Free
Army vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie DefenseArmy vs Zombie Defense

Description

Arenalarda Savaşarak Kazanmaya Hazır ol !
Army vs Zombie Defense, Burası Efsanevi savaşcıların ve zombilerin oldugu bir dünya, hayatta kalabilmek için dogru bir savaş taktiği ile savunmanı oluşturmalısın , Savunmana Savaşcılarını İyi Yerleştiremessen Kaybedersin !
Yeni Zombi Defans ile Her Yeni Bölümde Zorlu yaratık ve canavarlar için 1 yeni savaşçı kazanacaksın ! ancak unutma bu bir strateji oyunu her zaman en yeni savaşcı farklı özellikteki zombileri için doğru seçim olmayabilir !
shooting zombie defanse ile savaşcılarını doğru kullan ve arenadaki savaşı kazan, biribirinden farklı ve bir o kadar da zorlu 40 'dan fazla savaş arenası seni bekliyor ! Army vs Zombie Defense ile Oyun da ne kadar aktif olursan gün içerisinde o kadar bonus ve elmas kazanırsın..zombie apocalypse Ayrıca Savaşlar da kazanacagın elmaslar ile savaşcılarının güçlerini arttırmayı unutma ! Savaş esnasında kazanacagın altınlar ile Savaşcılarını çok daha güçlü hale getirebilirsin.. Army vs Zombie Defense Şimdi Tamamen Ücretsiz ! Hemen İndir ve Oyna ..

Features:
- Over 8 units with different skill and strength.
- Fully upgrade(health, damage, range, critical…) of each Unit with star.
- Level of Unit system. Unit will earn exp after a victory level
- Over 10 type of zombies with different ability (freeze unit, suicide bombers, big zombie…)
- 3 skills you can using with upgradeable
- Unlimited diversity quests. You can earn more golds and gems
- Get your free ward every day, many times within day.
- Over exciting 40 levels. The difficulty of each level will be increased, requires you must have a great skill to complete.
- You will get gem and gold after complete each level, the reward will be increased after each level and you will get more reward if you complete the level with more star.
- With the library system, you view detail of zombie’s information, this will help you have reasonable tactic to kill every zombie.Army vs Zombie Defense Games ile Oyna

Addtional Information

 • Total Downloads

  <100

 • Latest Version

  1.4

 • Updated

  2017-08-27

 • Category

  Strategy

 • Requires Version

  15

 • Package name

  com.suroyun.armyvszombiedefense

 • Md5

  b29ec7b4fe7ca0ddc30742842232e868

 • Developer

  Sur Oyun

Previous Versions

How to install Army vs Zombie Defense APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Army vs Zombie Defense APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Army vs Zombie Defense is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Army vs Zombie Defense.Once the download completed,find Army vs Zombie Defense in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Army vs Zombie Defense icon in your home screen then tap the icon to open it.