Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları

Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları Apk

500+| 10.99MB|
  | Free
Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç YorumlarıToqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları

Description

Türkiye Süper Lig ve 7000+ futbol takımının en son transfer haber ve dedikoduları, market ve günün son dakika spor haberleri ,canlı sonuçlar , maç skorları & yorumları sadece Toqmak'da.
Toqmak, her futbolseverin indirmesi gereken tek uygulama.
Haydi durma, sen de Toqmak'la !!!

*TRANSFER HABERLERİ
-Türkiye ve Dünyadan 300+ ligden 7500+ takımdan transfer dedikodularına ve transfer haberlerine bakabileceğin tek uygulama.

*MAÇ YORUMLARI
-Türkiye ve Dünyadan 300+ ligden tüm maçlara yapılan yorumları oku, dilediğin maça yorum yaz herkes görsün. (Hakem, teknik direktör, oyuncu değişikleri , kadrolar hakkında ayrı ayrı olarak maçların yorumlarını inceleyebilirsin. Maçların canlı sonuçlarına bak, skorlarını kontrol et.

*CANLI SKORLAR VE PUAN DURUMLARI
-Dünyadan 300+ ligden canlı skor ve puan durumları. Canlı skor ve puan durumlarının yanında, 1 tık ile takımların futbol transfer haberlerine ulaşabilirsin.

*7500+ TAKIMIN HABERLERİ

Sadece Galatasaray (gs), Fenerbahçe (fb), Beşiktaş (bjk), Trabzonspor (ts) son dakika gelişmelerine değil, tüm dünyadan 7500+ takımdan son dakika gelişmelerine ulaşabilirsin. Galatasaray (gs), Fenerbahçe (fb), Beşiktaş (bjk), Trabzonspor (ts) gibi büyük takımların gelişmeleri dışında, orta ve küçük takımlarında gelişmelerine ulaşabileceğin tek platform Toqmak(tokmak).

*NEDEN BU KADAR TAKIMIN ANLIK GELİŞMELERİNİ VERİYORUZ.

Toqmak olarak dünyadaki her futbolseverin kullanabileceği bir uygulama yapmak istedik. Sadece Galatasaray (gs), Fenerbahçe (fb), Beşiktaş (bjk), Trabzonspor (ts) gibi ülkelerinde çok tanınan değil, Sakaryaspor, Kocaelispor , Göztepe, Bursaspor ,Karşıyakaspor gibi takımlarında futbol haberleri ne Toqmak’la ulaşabilirsin.


Sakaryaspor, Kocaelispor , Göztepe, Bursaspor ,Karşıyakaspor gibi takımların taraftarları aynı zamanda Galatasaray (gs) haber , Fenerbahçe (fb) haber, Beşiktaş (bjk), Trabzonspor (ts) takımlarının haber taraftarları oldukları için kullanıcılarımıza tuttukları her takım için hizmet vermek Toqmak (tokmak) olarak en büyük hedefimiz. Spor haber ve dedikoduları 1 tık uzağında. İster Maçlara yorum bırak , canlı sonuçlar ve maç sonuçlar ına bak Spor haber ve dedikoduları nı kontrol et hem de anlık olarak.


Kısaca ister büyük takımlara gönül ver ister Sakaryaspor, Kocaelispor , Göztepe, Bursaspor ,Karşıyakaspor gibi kendi yerel takımlarının taraftarı ol, Toqmak (tokmak) seni herzaman tatmin edecek.


Not: Yorumların bizler için çok önemli info@toqmak.com adresinden ve Marketten bize yorumlarını ve fikirlerini ulaştırabilirsin.

Addtional Information

 • Total Downloads

  500+

 • Latest Version

  0.1.0

 • Updated

  2017-08-16

 • Category

  Sports

 • Requires Version

  17

 • Package name

  com.skoradam.Toqmak

 • Md5

  a2002f39e3657c91f1f218d134834397

 • Developer

  Futbol Canlı Sonuçlar Ltd.

Previous Versions

How to install Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları.Once the download completed,find Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Toqmak - Futbol Transfer, Spor Haber,Maç Yorumları icon in your home screen then tap the icon to open it.