هشدار فلش هنگام تماس و پیامک

هشدار فلش هنگام تماس و پیامک Apk

10k+| 3.68MB|
  | Free
هشدار فلش هنگام تماس و پیامکهشدار فلش هنگام تماس و پیامکهشدار فلش هنگام تماس و پیامک

Description

هشدار فلش هنگام تماس و پیامک یک برنامه کاربردی کم‌حجم است که با استفاده از آن هنگامی که گوشی شما زنگ می‌خورد، فلش دوربین روشن می‌شود تا حتی در تاریکی نیز بتوانید گوشی خود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از فلش دوربین به عنوان اعلان برای اس ام اس نیز استفاده کنید.
هشدار فلش هنگام تماس و پیامک ابزاری جالب و دوست داشتنی برای تبدیل چراغ فلش دوربین به یک زنگ هشدار در هنگام دریافت تماس و اس ام اس در اسمارت فون های اندرویدی می باشد که به کمک آن می توانید در هنگام دریافت پیامک و یا یک تماس از دست رفته با چشمک زدن فلش دوربین از آن مطلع شوید.
برنامه فوق به اینصورت عمل می کند که با توجه به زمان تعیین شده برای اطلاع رسانی از پیام و تماس بصورت خودکار تا زمانی که به آن ها مراجعه نکنید چشمک میزند و بعد از گذشت زمان تعیین شده و مراجه نکردن به تماس و پیامک دریافتی این اطلاع رسانی به پایان می رسد.
هشدار فلش هنگام تماس و پیامک هشدارهای چراغ قوه طنین انداز و چراغ قوه چشمک زن را روی تماس و اس ام اس ارائه می دهد. هنگامی که یک تماس یا پیامک جدید دریافت کنید، فلش چشمک خواهد زد. این برنامه در تاریکی یا در شب، هنگامی که نمی خواهید آهنگ های زنگ را بشنوید بسیار مفید خواهد بود. نرم افزار هشدارهای فلش، هنگامی که یک تماس دریافتی و یا اس ام اس دریافتی داشته باشید با فلش به شما اعلام خواهد کرد. هنگامی که نمی خواهید رینگتون خود را بشنوید یا تماس شما در حالت بی صدا است، این نرم افزار قابل استفاده است. اگر گوشی خود را جا گذاشتید یا گم کردید می توانید به سادگی گوشی خود را پیدا کنید.
هنگامی که تماس و یا پیامک داشته باشد این هشدار فلش هنگام تماس و پیامک است که با خاموش و روشن کردن فلش گوشی (حالت چشمک) شما را متوجه خواهد کرد.همچنین شما به این قابلیت دسترسی دارید که این برنامه را سفارشی کنید برای مثال می توانید به صورتی تنظیم کنید که تنها هنگام دریافت پیامک برنامه اجرا شود.

ویژگی های نرم افزار هشدار فلش برای تماس و اس ام اس هشدار فلش هنگام تماس و پیامک :
– چشمک زدن فلاش گوشی در هنگامی که شما نماس و یا پیامی دریافت میکنید
– قابلیت تنظیم کردن و سفارشی سازی فلاش بصورت دلخواه
– آگاه شدن از طریق وضعیت
– غیرفعال کردن در حین فعالیت
– اعمال بر روی برنامه های مختلف
– فلش هشدار در هنگام تماس.
– فلش هشدار در هنگام دريافت پيام متني.
– به عنوان چراغ قوه استفاده ميشود.
– ميتوانيد ان را با دکمه روشن/خاموش فعال و غير فعال کنيد.

Addtional Information

 • Total Downloads

  10k+

 • Latest Version

  1.0

 • Updated

  2017-08-24

 • Category

  Tools

 • Requires Version

  16

 • Package name

  com.persian.flashcall

 • Md5

  384ef00536d87fd22d356d13c0fe5fc0

 • Developer

  Persan App

Previous Versions

How to install هشدار فلش هنگام تماس و پیامک APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of هشدار فلش هنگام تماس و پیامک APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure هشدار فلش هنگام تماس و پیامک is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download هشدار فلش هنگام تماس و پیامک.Once the download completed,find هشدار فلش هنگام تماس و پیامک in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find هشدار فلش هنگام تماس و پیامک icon in your home screen then tap the icon to open it.