Koncerty Kino Teatr Wydarzenia

Koncerty Kino Teatr Wydarzenia Apk

10k+| 4.39MB|
  | Free
Koncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr WydarzeniaKoncerty Kino Teatr Wydarzenia

Description

Największa baza wydarzeń w Polsce! Kina, filmy, koncerty, teatr, kluby, standup, warsztaty, sport, kultura, jedzenie - to wszystko w jednej aplikacji! Brzmi fajnie?

Nudzie mówimy stanowcze NIE. Jeśli czujesz, że spędzanie czasu w domu jest słabe i chcesz poznawać ludzi robiąc to co lubisz, to sprawdź jakie wydarzenia możemy pomóc Tobie znaleźć!

Kinomaniak ?
Nie mogłeś trafić lepiej! Mamy aktualną bazę kin dla całej Polski. Multikino, Helios, Cinema City i wiele, wiele innych! Czujesz, że oglądanie filmów to coś co Ciebie kręci? Nie możesz doczekać się kolejnej premiery filmowej i planujesz wyjście do kina? Pozwól, że Ci pomożemy ;)

Imprezowicz ?
Piątkowa noc, miasto i tłumy imprezowiczów to twój żywioł? Lubisz zabawę w klubie, ale nie pogardzisz też fajnym beforem w pubie? Sprawdź co mają do zaoferowania lokalne kluby oraz puby i wyskocz na dancefloor!

Sport freak?
Czujesz, że ruch na świeżym powietrzu dodaje Ci endorfin? U nas znajdziesz nie tylko mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, ale również biegi, maratony i fitness! Do biegu, gotowi… start!

Fan koncertów?
Uwielbiasz ruszać się w rytmie hip-hop? A może czujesz się gwiazdą rocka? Każdy uwielbia muzykę, a my mamy dla Ciebie koncerty każdego gatunku. Nie przegap najbliższego koncertu ulubionego zespołu!

Głodny wiedzy?
Z nami znajdziesz najciekawsze warsztaty, szkolenia, seminaria, konferencje! Wiesz, że rozwój osobisty jest bardzo ważny, ale nie wiesz od czego zacząć? Szukasz miejsca gdzie jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności? Z nami to proste - po prostu wybierz kategorię warsztaty ;)

Miłośnik sztuki teatralnej?
Co jeśli kino Ci nie wystarcza i chcesz zobaczyć grę aktorską na żywo? Mamy i to - teatry z całej Polski!

Kabareciarz?
Świetnie bawisz się podczas wystąpień kabaretowych? Bawią Ciebie cięte teksty podczas widowisk standup? Pozwól, że pomożemy, aby na Twojej twarzy pojawił się szczery uśmiech! Znajdź z nami zbliżające się kabarety i standupy!

Wybierz jedną z naszych kategorii: koncerty, kluby i puby, kino, teatr, sport, warsztaty, społeczne, kultura i sztuka, taniec, kabaret, kulinarne, uroda, religia i dzieci.

A czy wiesz, że działamy w całej Polsce? Sprawdź co ma do zaoferowania Twoje miasto!

Jakie funkcje przygotowaliśmy dla Ciebie w Mateby?
✔ Wydarzenia ze wszystkich miast Polski - zbieramy dla Ciebie wydarzenia z całej Polski, nie ograniczamy swojej działalności tylko do dużych miast.
✔ Podział wydarzeń na kategorie - wybierz kategorię, która Ciebie interesuje: kluby i puby, koncerty, wydarzenia społeczne, edukacyjne lub sportowe, kina i teatry.
✔ Dwa kliknięcia i gotowy do wyjścia - wybór miasta oraz kategorii, tylko tyle potrzeba, aby odnaleźć interesujące wydarzenia.
✔ Zapisz interesujące Cię wydarzenie - śledź wybrane eventy za pomocą listy ulubionych wydarzeń.
✔ Subskrypcje - otrzymuj informację o nowych wydarzeniach ulubionych organizatorów.
✔ Nie zapomnij o zbliżającym się wydarzeniu - na 3 godziny przed eventem dodanym do ulubionych dostaniesz przypomnienie o zbliżającej się imprezie, koncercie, warsztacie, seansie kinowym, spektaklu teatralnym, wydarzeniu sportowym lub społecznym.

#Warszawa #Poznań #Kraków #Wrocław #Gdańsk #Łódź #Bydgoszcz #Gdynia #Gliwice #Katowice #Rzeszów #Sopot #Szczecin #Toruń #Wydarzenia #Koncerty #Kluby #Puby #Kino #Filmy #Teatr #Sport #Warsztaty #Społeczne #Kultura #Sztuka #Taniec #Kabaret #Standup #Uroda #Religia #Dzieci #Eventy

Addtional Information

 • Total Downloads

  10k+

 • Latest Version

  1.0.27

 • Updated

  2017-09-20

 • Category

  Travel & Local

 • Requires Version

  15

 • Package name

  com.mateby

 • Md5

  69431c2f2250e065b6e99e0efdf42741

 • Developer

  Mateby

Previous Versions

How to install Koncerty Kino Teatr Wydarzenia APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Koncerty Kino Teatr Wydarzenia APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Koncerty Kino Teatr Wydarzenia is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Koncerty Kino Teatr Wydarzenia.Once the download completed,find Koncerty Kino Teatr Wydarzenia in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Koncerty Kino Teatr Wydarzenia icon in your home screen then tap the icon to open it.