LamaBet - Kazanmanın Adresi

LamaBet - Kazanmanın Adresi Apk

1,000+| 2.84MB|
  | Free
LamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın AdresiLamaBet - Kazanmanın Adresi

Description

LamaBet kullanıcılarına duyuru çok uzun zaman sonra tekrar tahmin dünyasına dönüş yapmakta bulunmaktayız, daha önce sosyal medya'da ve real hayatta olan engin tecrübelerimizi değerli kullanıcılarımız ile paylaşıp, beraberce yüksek gelirler elde etmekten büyük mutluluk ve heyecan duyacağımızı büyük bir heyecanla siz kıymetli kullanıcılarımıza duyururuz.
Peki ya biz kimiz ?
-Avrupanın başkenti olan İtalya, Malta, Hawai, Hollanda, gibi öncü şirketlerinde yüksek pozisyonlarda iş yapmış profesyonel ekibimizle sizlere hayatınız süresince Tahminler'den kazanmak istediğiniz paranın fazlasını kazandıracak oluşumuz, uzun süreli araştırmadan sonra sadece Google play'de Lamabet adlı uygulama ile yayın hayatımıza başlayacağımizi siz değerli kullanıcılarımıza bildiririz, bu süre zarfı içinde çıkması yüksek ihtimal olan Kopya ve çalıntı içerik ile bizi taklit etmeye çalışan kişi yada kurumlara önemle dikkat etmenizi öneririz.
Sizlere Buradan önemli bir konudan bahsetmek için bir açıklama yapma gereği duyuyoruz Lamabet im paylaşmıs olduğu tahminler tutma ihtimali yüksek olan oranlardan oluşmaktadır, ancak firmamiz herhangı bir kesinlik veya garanti vaad etmemekle birlikte oluşacak tersliklerden sorumlu tutulamaz uygulamamızı indiren kişi ve kişiler Lamabet kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır..
Not: Yukarıda Bahsetmiş olduğumuz yazıya istinaden dip not bırakmak gerekirse siz değerli kullanıcılarımız ile önemli bir bilgi paylaşmak istiyoruz bizim maçlarımızın garantisi olmadığı gibi, kimsenin yoktur. Size yüzde yüz garanti vaad eden kurum yada kuruluşlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz.
Dilerseniz uygulamamızda kredi satın almadan sadece kredisiz maçları takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz.
Lamabet nedir ?
-Lamabet ücretsiz veYA sembolik ücretlerden oluşan tutma oranları çok yüksek tahmin paylaşım platformudur.
Kısa bir sure sonra sanal oyun ücreti ile tahmin yarışmaları yapılıp her haftanın derecesine giren kullanıcılarımıza maddi ödüller verilecektir.
Herkesin memnun ve kazançlı olması ümidiyle...

Addtional Information

 • Total Downloads

  1,000+

 • Latest Version

  1.0

 • Updated

  2017-08-14

 • Category

  Sports

 • Requires Version

  15

 • Package name

  com.lamabet.app

 • Md5

  4d47145cdbc0aaa9eb208cbf0913b2e3

 • Developer

  Guldceen Tech

Previous Versions

How to install LamaBet - Kazanmanın Adresi APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of LamaBet - Kazanmanın Adresi APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure LamaBet - Kazanmanın Adresi is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download LamaBet - Kazanmanın Adresi.Once the download completed,find LamaBet - Kazanmanın Adresi in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find LamaBet - Kazanmanın Adresi icon in your home screen then tap the icon to open it.