Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)

Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) Apk

50k+| 11.59MB|
  | Free
Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)Şifalı Bitkiler (İnternetsiz)

Description

Google Play'de yer alan en geniş kapsamlı Şifalı bitkiler-Şifalı yağlar-Şifalı çaylar ansiklopedisidir.
Uygulama içersinde;
742 adet şifalı bitki açıklaması ve resmi
127 adet şifalı çay tarifi
112 adet şifalı yağ bulunmaktadır. Ayrıca;
1000 lerce farklı hastalığa iyi gelen bitkisel çözümler yer almaktadır.
Eğer bir rahatsızlığınız veya rahatsızlık olarak düşündüğünüz bir sıkıntınız varsa bu uygulama kesinlikle işinize yaracaktır. Sağlık sorunlarımıza doğal yöntemler ile çözüm aradığımızda doktara gitmeden önce bu uygulama sayesinde araştırma yapabilirsiniz.
Uygulamada aramış olduğunuz bitkinin tüm faydaları,varsa zararları, tüm botanik bilgisi, hangi ortamlarda büyütülebileceği veya üzerinde yapılan araştırmalar yer almaktadır.
Uygulamanın en güzel özelliklerinden biriside rahatsızlığınızı belirttiğinizde rahatsızlığınızı giderecek şifalı bitki karışımları,şifalı çay tarifleri veya iyi gelecek şifalı yağ tariflerini hizmetinize sunmaktadır.
Uygulama içerisinde bulunan herhangi bir şifalı bitki,şifalı çay veya şifalı yağları arkadaşlarınız ile facebook,twittter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir, yine bu şifa karışımlarını arkadaşlarınıza E-mail yada SMS olarak yollayabilirsiniz.
İstediğiniz şifalı bitki,şifalı çay veya şifalı yağları favori özelliğini kullanarak kaydedebilir ve daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.
Uygulama telefonunuzda extra herhangi bir izin isteğinde bulunmaz ve telefonunuzda minimum düzeyde şarj harcar. Cihazınızda herhangi bir ısınma sorunu gerçekleştirmez.


Bu uygulamada yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. Şifalı bitkiler, şifalı yağlar, şifalı bilgiler, şifalı çaylar, şifalı tarifler kategorilerimizi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Addtional Information

 • Total Downloads

  50k+

 • Latest Version

  2.2

 • Updated

  2017-09-18

 • Category

  Health & Fitness

 • Requires Version

  11

 • Package name

  com.kksal55.sifali_bitkiler

 • Md5

  fe2a9e7be9134163aeb852e013ddfbe3

 • Developer

  BlueMobilSoftware

Previous Versions

How to install Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Şifalı Bitkiler (İnternetsiz).Once the download completed,find Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) icon in your home screen then tap the icon to open it.