Kampp - Türkiye Kamp Yerleri

Kampp - Türkiye Kamp Yerleri Apk

<100| 13.02MB|
  | Free
Kampp - Türkiye Kamp YerleriKampp - Türkiye Kamp YerleriKampp - Türkiye Kamp YerleriKampp - Türkiye Kamp YerleriKampp - Türkiye Kamp Yerleri

Description

Kampp kullanıcı bildirimleriyle sürekli gelişen oldukça pratik bir kamp rehberidir.

Kampp kullanıcı bildirimleriyle sürekli gelişen oldukça pratik bir kamp rehberidir. Kamp yapmadan önce mutlaka göz atmak isteyeceğiniz Kampp, sadeliği ve güncellenen yapısıyla tüm kampçıların vazgeçilmezi olacak!

Kampp ile dilerseniz bulunduğunuz konuma yakın alanları keşfedebilir, ya da bölgeler üzerinden spesifik kamp alanı araması yapabilirsiniz. Şehirlere ayrılı halde sunduğumuz bölge araması, kamp yapmak için hayalini kurduğunuz şehirleri kamp alanları için doğrudan keşfetmenizi sağlıyor. Kampp’ta her bir arama size bu kamp alanlarının görselleriyle birlikte yol tarifi de sunuyor. Böylece kolaylıkla kendinizi için alternatif kamp rotaları oluşturabilir ve yepyeni kamp deneyimleri yaşayabilirsiniz!

Oldukça pratik bir kullanım sunan Kampp, sade tasarımıyla da tüm kamp tutkunlarının en önemli rehberlerinden birisi olmaya aday. Tek ekran üzerinden tasarladığımız ikili arama imkanı size bir yandan tek tıkla konum tespiti yaparak yakın kamp alanlarını keşfettirecek; öte yandan bölgelere giderek direkt şehir tercihi yapabilecek ve kamp alanlarına ulaşabileceksiniz.

Eğer tecrübe ettiğiniz bir kamp bölgesini bu aramaların her ikisinde de göremezseniz hemen uygulama içerisinde sunduğumuz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Çünkü Kampp, kullanıcıların kamp deneyimleri sayesinde sürekli olarak güncellenen oldukça interaktif bir uygulamadır. Sizlerin kamp maceralarından ilham alarak Türkiye bazında keşfedebileceğimiz tüm kamp yerlerini keşfetmek tek gayemiz. Yani henüz tüm şehir-bölge üzerindeki kamp alanlarına ve yol tariflerine vakıf değilsek de sizlerin desteği ve biz kampçıların kamp tutkusu en kısa sürede bu hedefe ulaşmamızı sağlayacak, şüpheniz olmasın!

Kamp tutkusunu paylaşan bizler, Kampp’ı, hem alternatif rotalar belirleyebilmeniz, hem de eksiksiz bir kamp deneyimi yaşayabilmeniz için tasarladık. Bol keşifli ve maceralı kamp günlerinizde yanınızda olmak dileğiyle

Addtional Information

 • Total Downloads

  <100

 • Latest Version

  1.0.1

 • Updated

  2017-08-20

 • Category

  Travel & Local

 • Requires Version

  16

 • Package name

  com.kamp

 • Md5

  f3a63005e9146cab623bbfa11d1b78d9

 • Developer

  GalacticLynx

Previous Versions

How to install Kampp - Türkiye Kamp Yerleri APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Kampp - Türkiye Kamp Yerleri APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Kampp - Türkiye Kamp Yerleri is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Kampp - Türkiye Kamp Yerleri.Once the download completed,find Kampp - Türkiye Kamp Yerleri in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Kampp - Türkiye Kamp Yerleri icon in your home screen then tap the icon to open it.