Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi Apk

10k+| 19.96MB|
  | Free
Uludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziUludağ Kayak Merkezi

Description

***Uludağ Kayak Merkezi Resmi Uygulamasıdır***
***Official Application of Uludağ Ski Center***

Canlı webcam (kameralar) ile pistleri izleyebilir, otel rezervasyonlarınızı yapabilir, etkinliklerden anında haberdar olabilir, kayağa çıkmadan önce detaylı hava durumu ile kar ve pist açık/kapalı durumlarına bakabilirsiniz.

1) Canlı Kamera Yayını ile Uludağ'ı 8 farklı açıdan izleyebilir, pist ve hava durumunu görüntüleyebilirsiniz.

2) Genel Bilgi: Dağın tarihçesini ve bugünlere kadar nasıl değiştiğini öğrenebilir ve Ulaşım menüsü ile, hava,kara ve deniz yollarını kullanarak nasıl gelebileceğinizi görebilirsiniz.

3) Konaklama : Otellere göz atabilir, resimlerini ve haritadaki yerlerini görüntüleyip, telefon, mail ve websitelerine uygulama içerisinden anında ulaşıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

4) Yakındakiler: Cafe&restaurant, kayak odaları, kayak/atv kiralama noktaları, gece kulüpleri, ve kayak okullarına kadar elinizin altında olması gereken bütün mekan bilgilerine ulaşabilirsiniz.

5) Etkinlikler: Sizlere güncel olarak konser, yarış, aktivite, festival gibi bütün planlanmış etkinlik bilgilerini gösteriyor olacağız. Tarih, saat bilgilerini ekranda görüntüleyebilir, ve etkinlik üzerine tıklayarak, etkinlik bilgilerini, sosyal medya yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

6) Hava Durumu: Bulunduğunuz günden itibaren 7 günlük hava durumundan haberdar olabilir, kayağa çıkmadan kar kalınlığı, hava durumu ve rüzgar durumuna bakarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

7) Konum Bildir: Acil durumlarda hızlı müdahale için telefonunuzun GPS özelliği üzerinden enlem ve boylam bilgilerinizi alıp, gerekirse mail ve sms yolu ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca ilk yardım ve jandarma ekiplerini de uygulama içerisinde hızlıca arayarak konum bildirip hızlı müdahale etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu ekranı hiç kullanmamanız dileğiyle.

8) Duvar: Uludağ'a gelenlerden mesajlar ve fotoğraflar duvarda yer alıyor. Kimler nerede nasıl eğleniyor buradan takip edebilirsiniz.

9) Yol Durumu: Dağa çıkmadan önce yol durumunu kontrol edebilir, diğer insanların yolda yaşadığı problemleri veya önerilerini buradan görebilirsiniz.

Keyifli bir tatil ve huzurlu günler dileriz !

Addtional Information

 • Total Downloads

  10k+

 • Latest Version

  2.4.1

 • Updated

  2017-01-23

 • Category

  Travel & Local

 • Requires Version

  16

 • Package name

  com.inventio.android.uludag

 • Md5

  e86bd77961915ab8ac4d15ff6c0b23b2

 • Developer

  Peakode

Previous Versions

How to install Uludağ Kayak Merkezi APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Uludağ Kayak Merkezi APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Uludağ Kayak Merkezi is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Uludağ Kayak Merkezi.Once the download completed,find Uludağ Kayak Merkezi in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Uludağ Kayak Merkezi icon in your home screen then tap the icon to open it.