Alıntı Sözler (İnternetsiz)

Alıntı Sözler (İnternetsiz) Apk

<100| 26.47MB|
  | Free
Alıntı Sözler (İnternetsiz)Alıntı Sözler (İnternetsiz)Alıntı Sözler (İnternetsiz)Alıntı Sözler (İnternetsiz)Alıntı Sözler (İnternetsiz)

Description

Kimi zaman içinde bulunduğumuz ruhsal durumumuzu cümlelere dökebilmek, kimi zaman başkalarının duygularını anlamak adına geçmişte veya günümüzde söylenmiş güzel sözleri internet ortamında ararız.
Fakat internet ortamında aradığımız güzel sözleri derli toplu tek bir yerde bulma olanağımız çok azdır. Sayfalar arasında boğuluruz ama aradığımız, duygularımıza veya düşüncelerimize hitap eden güzel sözleri güçlükle bulabiliriz.
Biz de bu sorunu çözebilmek adına geçmişten günümüze popüler isimlerin yazarların, şairlerin, topluma mâl olmuş ünlü isimlerin söyledikleri edebi değeri ve anlamı olan güzel sözleri Alıntı sözleri uygulamasında toplamak istedik.
Birbirinden seçkin on binlerce edebi sözü internet kullanmaya gerek olmaksızın rahatlıkla okuyabilir, konusuna göre güzel sözleri arayıp seçebilir, yazara göre arama yapabilirsiniz. Beğendiğiniz özlü sözleri favorilerinize ekleyebilir ya da sosyal medya hesaplarınızda, mesaj uygulamalarınızda rahatlıkla paylaşabilirsiniz (Beğendiğiniz sözleri facebook gibi güvenlik protokolü gerektiren uygulamalarda paylaşmak için üst menüde yer alan -kopyala- butonunu kullanarak kopyalayıp facebook duvarınıza yapıştırıp paylaşabilirsiniz).
Oldukça geniş bir güzel söz arşivine sahip olan uygulamamızı kullanırken internet paketinizin azalması endişesi taşımayacaksınız.
Belirli periyotlar halinde güncellenecek olan uygulamamız içinde geçerliliği olmayan veya kullanıcıların ilgisini çekmeyen sözleri eleyerek yerlerine daha yeni ve daha anlamlı sözleri eklemeyi planlıyoruz.
Uygulamamızın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar düğmesi aracılığı ile bildirim zamanınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece müsait olmadığınız saatlerde gelecek olan bildirimlerin önüne geçebilirsiniz.
Yazar Sözleri uygulamamız içinde;
Sabahattin Ali, Dostoyevski ,Elif Şafak ,Ahmet Ümit , Canan Tan ,Khaled Hosseini ,Zülfü Livaneli , Dan Brown , İskender Pala , Reşat Nuri Güntekin ,Ayşe Kulin , Franz Kafka , İpek Ongun , Paulo Coelho ,Stefan Zweig , J. K. Rowling (Robert Galbraith) , Lev Nikolayeviç Tolstoy, Stephenie Meyer , Sarah Jio , Adam Fawer ,George Orwell ,Peyami Safa ,Antoine De Saint-Exupéry ,Suzanne Collins , Tess Gerritsen , José Mauro De Vasconcelos, John Steinbeck ,Jean-Christophe Grangé ,Victor Hugo , Yaşar Kemal, Cengiz Aytmatov, Kahraman Tazeoğlu , Stephen King , Orhan Pamuk,Jack London,Agatha Christie , John Verdon ,Debbie Macomber ,Amin Maalouf ,. Sinan Yağmur,Gabriel Garcia Marquez ,Arthur Conan Doyle , Oğuz Atay, Albert Camus ,Kristin Cast , Ahmet Batman gibi edebiyat dünyasına katkıda bulunmuş birbirinden değerli isimlerin en seçkin güzel sözleri bulabileceksiniz.

Uygulama içeriği ile ilgili kelimeler : Yazar sözleri, ünlü sözleri, mevlana sözleri,sevgiliye sözler, özdemir asaf şiirleri, giderli sözler, hüzünlü sözler, güzel sözler anlamlı, kitap sözleri, şair sözleri, felsefi sözler, edebi sözler, arkadaşlıkla ilgili sözler, en güzel anlamlı sözler, felsefe sözleri, edebiyat sözleri, filozof sözleri, felsefik sözler, alıntı sözler, ölüm ile ilgili sözler.

Addtional Information

 • Total Downloads

  <100

 • Latest Version

  1.0

 • Updated

  2017-09-01

 • Category

  Libraries & Demo

 • Requires Version

  9

 • Package name

  com.fatih.sozler

 • Md5

  2461e206617824b2e1f0636d5ad9d15b

 • Developer

  f-studio

Previous Versions

How to install Alıntı Sözler (İnternetsiz) APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Alıntı Sözler (İnternetsiz) APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Alıntı Sözler (İnternetsiz) is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Alıntı Sözler (İnternetsiz).Once the download completed,find Alıntı Sözler (İnternetsiz) in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Alıntı Sözler (İnternetsiz) icon in your home screen then tap the icon to open it.