Kawały i Dowcipy

Kawały i Dowcipy Apk

100k+| 7.23MB|
  | Free
Kawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i DowcipyKawały i Dowcipy

Description

Zupełnie nowa aplikacja zoptymalizowana wielkość i funkcjonaliści. Dodane nowe paczki kawałów i dowcipów od użytkowników.

Nowość - teraz każdy ma możliwość zgłaszania własnych kawałów, dzięki temu aplikacja jest na bieżąco aktualizowana o najnowsze dowcipy !!!

W tej aplikacji otrzymasz zbiór około 8000 tysięcy kawałów i dowcipów w kilkudziesięciu kategoriach. Idealna aplikacja na wakacje, spotkanie przy piwie, imprezę, w podróży itd.

UWAGA !!! W celu dodatkowego usprawnienia działania aplikacji zalecamy aktualizację systemu Android do najnowszej wersji dostępnej dla Twojego modelu smartfona. Ta operacja w 99,9% przypadków eliminuje wszystkie problemy/błędy (informacja od użytkowników aplikacji).

Po ściągnięciu aplikacji kawały i dowcipy będą zainstalowane w Twoim smartfonie - żeby je przeglądać nie musisz mieć dostępu do internetu.

W aplikacji możesz bardzo łatwo:
- wyszukać dowcip po dowolnym słowie - NOWOŚĆ jedynie w naszej aplikacji
- tworzyć bazę swoich ulubionych żartów,
- wysyłać śmieszne dowcipy za pomocą maila, sms i innych zainstalowanych w telefonie komunikatorów,
- publikować najlepsze dowcipy na portalach społecznościowych Facebook, Twitter, NK i innych z których korzystasz.

Tutaj znajdziesz wszystkie najpopularniejsze polskie kategorie żartów: o blondynkach, o babie, o policjantach, o teściowej, o Chucku Norrisie, o Jasiu, o bacy, erotyczne, dla dorosłych i wiele innych.

Aplikacja będzie często aktualizowana o nowe kawały i dowcipy.

Baw się dobrze i rozśmieszaj swoich znajomych !!!


Uwaga
Jeżeli coś w aplikacji nie działa prawidłowo, zanim wystawicie niską ocenę prosimy o wypełnienie formularza opisującego problem http://apps.examobile.com/jokes/. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem, tak żeby aplikacja sprawnie działała na każdym urządzeniu.

Addtional Information

 • Total Downloads

  100k+

 • Latest Version

  2.92

 • Updated

  2017-01-23

 • Category

  Entertainment

 • Requires Version

  9

 • Package name

  com.examobile.kawaly_dowcipy

 • Md5

  f82a74e5490989cda64e9375a76136b9

 • Developer

  ExaMobile S.A.

Previous Versions

 • 2.6

  Apk Size: 3.74MB

  Downloads: 100k+

  Require Version: 8

  Download APK

How to install Kawały i Dowcipy APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of Kawały i Dowcipy APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure Kawały i Dowcipy is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download Kawały i Dowcipy.Once the download completed,find Kawały i Dowcipy in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find Kawały i Dowcipy icon in your home screen then tap the icon to open it.