YDS - YÖKDil Hazırlık Pro

YDS - YÖKDil Hazırlık Pro Apk

10k+| 2.50MB|
  | Free
YDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık ProYDS - YÖKDil Hazırlık Pro

Description

YDS ve Yökdil için profesyonel hazırlık programı.
YDS birçokları için aşılması güç ama güç olduğu kadar da aşılması gerekli bir sınav. Akademisyenler, kamu görevlileri, askerler, öğrenciler ve burada sayamadığımız birçok meslek gruplarına mensup kişiler çeşitli nedenlerle YDS’den yeterli ve yüksek sonuçlar almak istiyor. Peki bu nasıl başarılabilir? YDS nasıl üstesinden gelinebilir?

YDS’de başarı öncelikle ileri seviyede ingilizce bilgisine ulaşmayı gerektiren bir sınav. Hem gramer hem de kelime derinliğine ulaşmış adayların 50 ve üzeri notlar alması ancak söz konusu bu sinavdan. Birçoğu için maalesef bu sonuçda yeterli değil. Peki YDS notları nasıl daha yukarı taşınabilir? veya YDS notları nasıl yükseltilebir? Bu sorunun cevabı işte burada: Defeat YDS. Defeat YDS ekibi olarak bizler, okuduğunu anlama ve hızla yorumlama becerisinin kazanılmasını ve arttırılmasını, YDS için birinci ve en önemli anahtar olarak görmekteyiz.

Okuma becerisi, Türkçede olduğu gibi, bol bol okuma pratikleriyle kazanılabilecek bir gereklilik olması sonuç olarak bol miktarda ve anlaşılır mesajlarla dolu İngilizce okumaları yapmamızı gerektiriyor. Maalesef gramer veya kelime bilgisi eksikliği, henüz tek cümleyi bile tamamlamamışken birkaç kez sözlüğe bakma ihtiyacı okuma bütünlüğünü parçalarken, okuma isteğimizi de törpülemektedir. Tamda burada; YDS’de başarı için edinilmesi kaçınılmaz olan okuma becerisini nasıl kazandırabiliriz sorusuna cevap ararken Defeat YDS ile bu zorluğa bir kolaylık, bu boşluğa bir harf getirmek maksadıyla işte karşınızdayız.


YDS sınavlarında çıkabilecek, zevkle okunabilecek güncel, akıcı ve zengin okuma parçalarının seçilmesi ve hazırlanması,
Bu okuma parçalarında geçen YDS kelimelerinin, Türkçe ve İngilizce anlamlarıyla aynı sayfada, okuyucuya sözlüğe bakma ihtiyacı doğurmaksızın sunulması,
Seçilen kelimelerin yerine kullanılabilecek eş anlamlı kelimelerin sunulması,
Tespit edilen kelimelerin kullanıldığı örnek cümlelerin okuyucuya verilmesi,
Öğrenmeyi pekiştirmek ve hızlandırmak amacıyla, test ve alıştırmaların hazırlanması,
Sonuncusu ve en önemlisi, belki piyasada bu niteliklerde ücretli veya sınırlı kullanıcıya hizmet veren materyaller olsa da, Defeat YDS olarak bizler, bütün bu çalışmalarımızı kişisel kullanımlar için ücret talep etmeksizin ve herkese ulaşılabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

*YDS sınavlarında dinleme belki çok önemli değil, fakat genel ingilizce için, dinleme sınavları için gerekli olabilecek pasaj seslendirmelerini, dinleme yeteneğini arttırmak için ekledir.

Dinleyerek kelime çalışmaları yapabilirsiniz
YDS kelime testleri ve özgün Mini YDS sınavlarıyla kendinizi test edebilirsiniz.
YDS seti, yds çalışma seti

YDS Stratejileri
YDS mi?

Öncelikle size adım attığınız bir o kadar zorlu, bir o kadar da zevkli bu yolculukta kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Eminim birçoğumuz İngilizce öğrenme işine başlamadan önce bu işin çok kolay olacağı yönünde yanlış bir beklentiye düşmüşüzdür. Peki, o yanlış beklenti ya da algı nedir? Niçin neredeyse herkeste bu yanlış algı oluşuyor? Öncelikle okul yıllarımızda almış olduğumuz dil eğitiminin kendisi bizde bu yanlış algının oluşmasında büyük bir etkendir. Belirli çerçevede verilen belirli kalıplar, akabinde verilen o dar kalıp ve bilgilerin sınav yolu ile sorgulanması… Sonuç, geçtin veya kaldın… Bir daha geriye dönük sorgulama yok, beceri ölçme yok vs. Ancak şimdi karşı karşıya kaldığımız, bırakın günlük işlerimizde kullanacağımız temel İngilizce beceri ve bilgimizi ölçen bir sınav olmayı, bunun çok ötesinde akademik düzeyde kelime, gramer bilgisi sorgulayan ve bu bilgileri dar bir zaman aralığına sıkıştıran bir sınav var; YDS.

Bu nedenle öncelikle YDS beklentilerimizi olması gereken noktaya çekmemiz gerekmektedir. İlk kural; 100 kg lık bir yükü bir metre yukarı kaldırabilmek için en az 101 kg veya daha fazla bir kuvvet uygulamalısınız ki o yük yerinden kalksın, sonrasında uygulayacağınız her artı yük süreci hızlandıracaktır.

Addtional Information

 • Total Downloads

  10k+

 • Latest Version

  2.4

 • Updated

  2017-04-25

 • Category

  Education

 • Requires Version

  16

 • Package name

  com.defeatyds.defeatyds

 • Md5

  2d2f46f6dd53f3710101489fa0757def

 • Developer

  Kelime Software

Previous Versions

How to install YDS - YÖKDil Hazırlık Pro APK?

1. Check the Android version to verify compatibility of YDS - YÖKDil Hazırlık Pro APK with your smart phone;Find Android version: go to "Settings" - "About the phone" - "Android version". Make sure YDS - YÖKDil Hazırlık Pro is compatible with your Android phone.
2. Click the download button to download YDS - YÖKDil Hazırlık Pro.Once the download completed,find YDS - YÖKDil Hazırlık Pro in your download folder or notification center and tap the icon to install the APK.
3. Find YDS - YÖKDil Hazırlık Pro icon in your home screen then tap the icon to open it.